Винницкий транспортный колледж

Вінницький транспортний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації, що готує молодших спеціалістів для залізниць України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Виннице

___________________________________

У навчальному закладі працюють 79 викладачів, серед яких: кандидатів технічних наук – 2, старший викладач – 1, викладачів-методистів – 5, викладачів вищої категорії – 25, викладачів першої категорії – 14, викладачів другої категорії – 15, спеціалістів – 14. Висококваліфіковані інженери, майстри виробничого навчання та лаборанти допомагають студентам втілити теоретичні знання на практиці. За період функціонування коледжу підготовлено 13324 спеціалісти для залізничного транспорту.

У коледжі розміщено 21 лабораторію та 55 навчальних кабінетів, бібліотека, спортивний і актовий зали, полігони, розсадник та навчальні майстерні з усіма необхідними цехами.

Всі спеціальні лабораторії, комп’ютерні класи, кабінети мають прилади і обладнання, що відповідають сучасному розвитку науки і техніки на залізничному транспорті.

Щорічно у коледжі за участю начальників відділів кадрів структурних підрозділів та лінійних підприємств Укрзалізниці проводять “Ярмарку вакансій” (попередній розподіл молодих спеціалістів), за результатами якої випускників в подальшому працевлаштовують.

В коледжі діють підготовчі курси. У програмі курсів – підготовка до випускних іспитів з математики та української мови у школі та вступних до коледжу.

До послуг студентів два гуртожитки та їдальня.

Система виховної роботи в коледжі спрямована на успадкування кращих духовних надбань українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних взаємин, набуття соціального досвіду, духовності, художньо – естетичної, правової культури.

У коледжі діють органи студентського самоврядування: студентська профспілка, старостат, Рада лідерів, Рада гуртожитку, які співпрацюють з адміністрацією, кураторами груп, вихователями, допомагаючи їм в організації, підготовці та проведенні виховних заходів.

Примеры дипломов Винницкого транспортного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 3 = ?