Винницкий торгово-экономический колледж КНТЭУ

Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Виннице

___________________________________

Коледж функціонує як відокремлений підрозділ університету без права юридичної особи на основі ст. 7 Закону України “Про підприємництво в Україні”.

Коледж у своїй діяльності керується чинним законодавством України, статутом КНТЕУ, яким передбачено, прийняття самостійних рішень і здійснення діяльності в межах прав, наданих університетом та Положенням про Вінницький торговельно-економічний коледж КНТЕУ. За 42 років свого існування коледж підготував 12 тис. спеціалістів середньої ланки для різних галузей економіки України.

Навчально-матеріальна база коледжу складається з основного приміщення та двох гуртожитків. Навчальні аудиторії розташовані в 3-х поверховому будинку коледжу та в гуртожитку № 2. В навчальному корпусі розміщено спортивну залу, актову залу на 250 місць, бібліотеку з читальною залою, їдальню на 120 місць.

Підготовку фахівців у коледжі здійснюють досвідчені педагоги, в т. ч. з вищою категорією – 19 чол., Заслужених вчителі та Заслужені працівники народної освіти України – 2 чол., відмінників освіти України – 19 чол., викладачі-методисти 7 чол, які спроможні забезпечити високий рівень навчально-виховної роботи.

Крім того, для викладання дисциплін запрошуються наукові працівники з ВНЗ III-IV рівня акредитації.

Примеры дипломов Винницкого торгово-экономического колледжа КНТЭУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 4 = ?