Волчанский медицинский колледж

Комунальний заклад охорони здоров’я “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Вовчанске

___________________________________

Комунальний заклад охорони здоров’я “Вовчанський медичний коледж” Харківської обласної ради – державний вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який готує молодших спеціалістів за двома спорідненими спеціальностями “Лікувальна справа” та “Сестринська справа” за напрямом “Медицина”.

Майбутні медики в стінах коледжу зростають не лише професійно, але й стають високоосвіченими людьми, носіями високої загальної, світоглядної і політичної культури з чіткою громадською позицією, прагненням до саморозвитку, самовдосконалення.

У складних умовах реформування вищої освіти у нас створений педагогічний колектив, який докладає максимум зусиль для підвищення ефективності і результативності навчання, надання йому творчого характеру.

До послуг студентів – комп’ютерний клас, сучасна копіювальна техніка, добре обладнані навчальні кабінети та лабораторії, актова зала, читальна зала, спортивна та тренажерна зали, музей, гуртожиток, бібліотека.

Примеры дипломов Волчанского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 0 = ?