Смелянский промышленно-экономический колледж ЧГТУ

Смілянський промислово-економічний коледж Черкаського державного технологічного університету.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Навчальний процес у технікумі здійснюють 65 штатних працівників, об’єднаних в 9 циклових комісій. Серед них 6 викладачів мають вищу категорію, 20-першу, 6 викладачам присвоєно педагогічне звання “старший викладач” та одному – “викладач-методист”.

Всі вони мають профільний виробничий стаж 8-10 і більше років. Всього в технікумі працює біля 80 осіб, які забезпечують навчання майже 650 студентів денної форми навчання та понад 250 студентів заочної форми навчання.

Для підвищення рівня підготовки студентів в технікумі залучені до викладання предметів науково-педагогічні працівники Черкаського державного інженерно-технологічного університету. Викладання предметів в технікумі ведеться виключно українською мовою з дня прийняття закону України “Про мови в Українській РСР”.

ехнікум має сучасну навчально-матеріальну базу: до послуг студентів 15 лабораторій та 19 кабінетів, оснащених необхідним (а деякі унікальним) технологічним обладнанням для забезпечення навчального процесу.

Технікум надає змогу студентам користуватися послугами їдальні, гуртожитку, поліклініки, технічної бібліотеки з книжковим фондом більше 25 000 книг, інформаційно-обчислювального центру, актового залу на 480 місць, стрілкового тиру та стадіону.

Примеры дипломов Смелянского промышленно-экономического колледжа ЧГТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 5 = ?