Славянский техникум железнодорожного транспорта

Слов’янський технікум залізничного транспорту – вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, якому нещодавно виповнилося 70 років.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Словьянске

___________________________________

За роки існування Слов’янський технікум залізничного транспорту підготував більше 22 тисячі молодших спеціалістів для підприємств та організацій залізничного транспорту.

За чотирма провідними спеціальностями по денній та заочній формах навчання щорічно навчаються біля 1600 студентів.

Слов’янський технікум залізничного транспорту має два навчальних корпуси, в яких знаходяться оснащені на високому технічному рівні 23 лабораторії та 20 кабінетів, навчальні майстерні, спортивна зала, актова зала, бібліотека з читальною залою.

Студенти технікуму отримують стипендію у розміру 400-450 гривень (з 01.09. 08 р) та безкоштовний проїзд у електропоїздах.

Випускники технікуму мають можливість продовжувати навчання за скороченою програмою в Українській державній академії залізничного транспорту та Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту за комплексом “Технікум – ВУЗ”.

Випускники профтехліцеїв з повною середньою освітою мають можливість стати студентом технікуму без вступних іспитів та без сертифікатів незалежного тестування за комплексом “Профтехліцей (училище) – технікум”.

У технікумі є гуртожиток. Працюють спортивні секції, гуртки художньої самодіяльності, технічної творчості, клуби за інтересами.

Технікум працевлаштовує випускників на підприємства та у структурні підрозділи залізниці.

Форма навчання денна та заочна.

На денну форму навчання приймаються особи на базі 9-ти та 11-ти класів, на заочну форму навчання – особи на базі 11-ти класів.

Строк навчання на денному відділенні 3 роки 6 місяців, на заочному – 2 роки 5 місяців.

Примеры дипломов Славянского техникума железнодорожного транспорта

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?