Смелянский техникум пищевых технологий НУХТ

Смілянський технікум харчових технологій НУХТ – вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Смиле

___________________________________

Для проведення навчальних занять технікум використовує три навчально-лабораторних корпуси та майстерню. Загальна площа будівель складає 22915 м².

Всього аудиторний фонд технікуму нараховує 81 аудиторію (55 кабінетів і 26 спеціалізованих лабораторій).

Всі лабораторії і кабінети обладнані сучасним устаткуванням, технічними засобами навчання, комп’ютерною та мультимедійною технікою, навчальними меблями, інвентарем, що забезпечує виконання лабораторно-практичних робіт у повному обсязі.

В технікумі діє комп’ютерний центр, до складу якого входять сім комп’ютерних класів з підключенням до мережі Internet, створених на базі сучасної комп’ютерної техніки, локальна комп’ютерна мережа, а також редакційно-видавнича група, яка займається виданням навчально-методичної літератури та іншої методичної документації.

Крім того з метою більш широкого впровадження інтерактивних методів навчання за останні роки у технікумі створено два мультимедійних класи (загальною площею 160 м2 на 100 посадкових місць), повністю оснащених сучасною мультимедійною технікою та іншими технічними засобами навчання.

Соціальна інфраструктура технікуму включає їдальню на 220 місць, актову залу на 300 місць, спортивну залу, тренажерну залу, бібліотеку з читальною залою на 60 місць, медпункт, оздоровчий комплекс з тренажерною залою та сауною, а також два гуртожитки загальною площею 5690 м2, в т. ч. 2359 м2 житлової площі.

В гуртожитку створені сприятливі умови для проживання студентів, цікавого проведення дозвілля. Всі кімнати студентів, що проживають в гуртожитку під’єднані до мережі Internet.

Всі приміщення технікуму відповідають санітарно – технічним вимогам і забезпечують необхідні умови для підготовки фахівців.

Примеры дипломов Смелянского техникума пищевых технологий НУХТ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 0 = ?