Северодонецкое областное музыкальное училище им. С. С. Прокофьева

Сєвєродонецьке обласне музичне училище ім. С. С. Прокоф’єва – це сучасний заклад з розвиненою матеріальною та науково-методичною базою, що має усі необхідні умови не тільки для одержання музичної спеціальності, але й надає повноцінні знання, та вагому підставу для продовження навчання у ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Северодонецке

___________________________________

Сьогодні Сєвєродонецьке музичне училище ім. С. С. Прокоф’єва є вищим навчальним закладом першого рівня акредитації. На підставі Ліцензії № 395617 від 05.05. 2008 р. та Сертифікату про акредитацію Міністерства освіти України № 133114 від 05.05. 2008 р. училище готує молодших спеціалістів зі спеціальності 5.02020401 “Музичне мистецтво” за спеціалізаціями:

  • фортепіано;
  • оркестрові струнно-смичкові інструменти;
  • оркестрові духові та ударні інструменти;
  • народні інструменти;
  • хорове диригування;
  • теорія музики;
  • спів (з 2006 р.).

Матеріально-технічна база навчального закладу відповідає вимогам професійної підготовки фахівців. Майже усі класи групових дисциплін мають зв’язок з технічним центром, звідки можлива трансляція музичного матеріалу. Для самостійної підготовки зі слухання музики існує трансляція на декілька місць у холі другого поверху. Фонд бібліотеки складає біля 43000 примірників, серед яких нотна, навчальна та художня література. Іногородні студенти забезпечуються житлом у гуртожитку на 80 місць.

Примеры дипломов Северодонецкого областного музыкального училища им. С. С. Прокофьева

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?