Северодонецкий химико-механический техникум ВНУ им. В. Даля

Сьогодні Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля – це сучасний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, який готує студентів на трьох відділеннях за денною та заочною формою навчання. За роки існування технікуму підготовлено понад 14 тис. спеціалістів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Северодонецке

___________________________________

На 1 січня 1962 року у Сєвєродонецькому філіалі навчалися 272 студенти. Це було замало кваліфікованих кадрів для молодого міста, яке швидко розвивалося. І вже у 1963 році філіал виріс до вечірнього індустріального технікуму. “СВІТ” – так з гордістю і любов’ю називали свій навчальний заклад його працівники і студенти. З 1978 року по 2002 рік директором Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму працював Абражаєв В’ячеслав Михайлович. У 1989 році Абражаєву В. М. було присвоєно звання “Заслужений вчитель Української РСР”.

Молодші фахівці готувались у технікумі за спеціальностями, які були потрібні хімічній галузі та розподілялись на її підприємства.

Географія направлення випускників об’єднує більшість хімічних підприємств колишнього Радянського Союзу. Це всі підприємства виробничих об’єднань “Азот” у містах: Сєвєродонецьк Луганської області, Новгород, Череповець Вологодської області, Горлівка Донецької області, Кемерово, Рівне. За розпорядженням Міністерства Міндобрив СРСР технікум готував молодших спеціалістів для підприємств Дагестанської АРСР, Узбекської РСР, Казахської РСР, Кримської АР, Туркменської РСР, Прибалтійських республік.

Зв’язки з підприємствами та відгуки їх керівників свідчили про якісну підготовку молодих спеціалістів. Як свідчить статистика 20-30% випускників технікуму продовжували навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІVрівня акредитації за денною та заочною формою навчання, а саме в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, Сєвєродонецькому технологічному інституті, Рубіжанському технологічному інституті.

Знання, отримані в технікумі, подальше навчання в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля та інших навчальних закладах дали можливість випускникам зайняти керівні посади різного рівня управління виробництвом.

Примеры дипломов Северодонецкого химико-механического техникума ВНУ им. В. Даля

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?