Симферопольское музыкальное училище им. П. И. Чайковского

Сімферопольське музичне училище ім. П. І. Чайковського – один з найстаріших навчальних закладів на Україні. За 100 років існування воно виховало більш 5000 фахівців-педагогів, композиторів, артистів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Сьогодні Сімферопольське музичне училище – це вищий навчальний заклад 1 рівня акредитації (Ліцензія – АВ 301630), в якому навчання відбувається за програмою “Молодший спеціаліст” за спеціальністю “Музичне мистецтво”.

Очолює училище заслужений діяч мистецтв України, заслужений діяч мистецтв АРК, лауреат Державної премії АРК Яцков О. В.

В училище працює 190 викладачів і концертмейстерів, навчається 360 студентів за сім’ю спеціалізаціями: фортепіано, оркестрові струнні, духові і ударні, народні інструменти, хорове диригування, солоспів і теорія музики.

Активну концертну діяльність ведуть колективи училища – симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, оркестр духових і ударних інструментів, ансамбль скрипалів, жіночий камерний хор Сімферопольське музичне училище є ініціатором і створювачем цілого ряду цікавих творчих проектів.

Найбільш значущий серед них – це Міжнародний конкурс молодих піаністів ім.. А. Караманова (худ. кер. О. В. Яцков). Цей конкурс, поряд з такими авторитетними змаганнями, як Міжнародні конкурси В. Горовіца і В. Крайнева, входить до Всеукраїнської асоціації міжнародних конкурсів України. У 2005 року відбувся V конкурс, у числі лауреатів і дипломантів якого були і випускники училища.

Надзвичайно цікавим і значущим в музичній культурі Криму є Міжнародний Фестиваль духової і джазової музики “Золотий Грифон” (автор проекту і художній кер. Г. А. Ретинський). Серед його учасників, поряд з колективами України, гості з Росії, Великобританії, Франції, Германії, Японії та ін.

В концертному залі на 750 місць регулярно проводяться концерти класів, звітні концерти колективів, відділів, конкурси.

Примеры дипломов Симферопольского музыкального училища им. П. И. Чайковского

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

На базі Сімферопольського музичного училища їм. П. І. Чайковського в 2004 році був відкритий факультет Донецької Державної Музичної Академії їм. С. С. Прокоф’єва, де на сьогоднішній день відкриті спеціалізації:

  • “Фортепіано”,
  • “Оркестрові струнні інструменти”,
  • “Оркестрові духові та ударні інструменти”,
  • “Народні інструменти”,
  • “Хорове диригування”.

4 + 0 = ?