Диплом СГТ

Селидовский горный техникум

Селидівський гірничий технікум є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, який проводить освітню діяльність, пов’язану із здобуттям вищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Селидове

___________________________________

У технікумі Ви маєте змогу отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” зі спеціальностей:

Підземна розробка корисних копалин – за денною формою навчання на базі 9 та 11 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Шахтне і підземне будівництво – за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Експлуатація і ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв – за денною формою навчання на базі 9 класів, за заочною формою навчання на базі 11 класів (на державній та комерційній основах).

Бухгалтерський облік – за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі).

Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів – за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі).

Організація і регулювання дорожнього руху – за денною формою навчання на базі 9 класів (тільки на комерційній основі), за заочною формою навчання на базі 11 класів (тільки на комерційній основі).

Термін навчання:

  • Денна: на базі 9 класів – 3 р. 10 міс.; на базі 11 класів – 2 р. 10 міс.
  • Заочна: на базі 11 класів – 2 р. 10 міс.

Примеры дипломов Селидовского горного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?