Ровенский кооперативный экономико-правовой колледж

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації. У 2010 році він буде відзначати свій 70-ти річний ювілей. За цей період було підготовлено більше 30-ти тисяч дипломованих фахівців як для системи споживчої кооперації, так і для підприємств та організацій різних форм власності.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Ровно

___________________________________

На нинішньому етапі в коледжі здійснюється підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями”Правознавство”, “Бухгалтерський облік”, “Фінанси і кредит”, “Товарознавство та комерційна діяльність”, “Технологія харчування”, “Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі”; за спеціалізаціями “Банківська справа”, “Товарознавство в митній справі” та робітничих професій “Кухар”, “Кондитер”, “Офіціант, бармен”, “Продавець”. З 2008 року здійснюється набір на базі базової загальної середньої освіти.

Студенти коледжу здобувають і додаткові професії “Оператор комп’ютерного набору”, “Продавець ІІІ – IV розряду”.

Навчально-виховний процес в коледжі здійснює висококваліфікований викладацький колектив, який забезпечує належну підготовку конкурентноспроможних на ринку праці спеціалістів. В коледжі працює більше 100 педагогічних працівників, з яких: 45% з вищою кваліфікаційною категорією, 10 відмінників освіти України, є нагороджені нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України “А. С. Макаренко”.

Відповідає вимогам і матеріально-технічна база коледжу, яка постійно вдосконалюється та розширюється, всі кабінети і лабораторії обладнані сучасними технічними засобами навчання, функціонують навчальні магазини продовольчих та непродовольчих товарів, сучасний лабораторний комплекс (сюди входять лабораторія приготування їжі, лабораторія кондитерської продукції, дегустаційна зала на 45 місць, кабінет для проведення інструктажів), лабораторія касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, технохімконтролю та стандартизації, спортивна зала і актова зала на 210 місць.

Примеры дипломов Ровенского кооперативного экономико-правового колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

6 + 0 = ?