Рогатинский государственный аграрный колледж

Рогатинський державний аграрний коледж – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.На чотирьох відділеннях коледжу навчається біля 800 студентів денної та заочної форми навчання.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Рогатыне

___________________________________

У Рогатинському державному аграрному коледжі навідділенні ветеринарної медицини навчається біля 200 студентів виключно за державним замовленням. Відділення працює над проблемою “Підвищення якості підготовки спеціалістів, рівня і міцності їх знань, умінь і навичок”

З метою удосконалення навчально-виховного процесу на відділенні проводяться тижні циклової комісії, в рамках яких організовуються зустрічі з спеціалістами – практиками ветеринарної медицини, конференції, зустрічі з випускниками, вікторини, конкурси “Кращий за професією”, виховні години” Горджуся тим, що я ветеринар”, відкриті заняття на виробництві, екскурсії до установ ветеринарної медицини області, вивчається педагогічний досвід викладачів.

У навчальному процесі все ширше використовується комп’ютерна техніка. Основна мета комп’ютеризації – підготовка спеціалістів тваринництва з новим типом наукового мислення, здатних ефективно працювати в умовах всебічної інформатизації суспільства.

До послуг викладачів та студентів – два комп’ютерних класи, підключені до мережі Інтернет. Це забезпечує використання ними потрібної інформації з найрізноманітніших джерел.

Велика увага приділяється екологічному навчанню і вихованню студентів. Проводяться різні заходи: екскурсії, бесіди, круглі столи, походи на природу, трудові десанти по висадці лісу, тематичні вечори, КВК, турніри-вікторини, огляди-конкурси, які дуже подобаються студентам.

До послуг студентів – бібліотека, яка постійно оновлюється літературою і нараховує 59371 примірник, з них: навчальні підручники, посібники, довідкова література – 41122 примірники.

Студенти проживають у гуртожитках, які обладнанні пральними машинами-автоматами, душовими, кімнатами гігієни. На кожному поверсі є кухні, холодильники, кімнати для самопідготовки.

Примеры дипломов Рогатинского государственного аграрного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?