Новокаховский политехнический колледж ОНПУ

овокаховський політехнічний коледж – вищий навчальний заклад першого рівня акредитації, підпорядковується Міністерству освіти і науки України. Був створений у 1954 році за клопотанням управління “Дніпробуд” в м. Нова Каховка як філіал Запорізького гідроенергетичного технікуму для підготовки спеціалістів середньої ланки за спеціальностями “Монтаж та експлуатація ГЕС”, “Гідротехнічне будівництво”

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Новой Каховке

___________________________________

У березні 1957 року філіал підпорядкували Міністерству електротехнічної промисловості СРСР. У 1958 році технікум отримав статус самостійного навчального закладу на підставі розпорядження Ради Міністрів УРСР № 489-р від 08.05. 1958 року.

Юридична адреса коледжу:74900, місто Нова Каховка Херсонської області, вул. Першотравнева, буд. 30, тел. (05549) 7-99-73, факс (05549) 7-99-73.

Коледж готує фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання для електротехнічної та машинобудівної промисловостей, враховуючи потреби регіонального ринку праці. Наявність інтегрованих навчальних планів з переліченими вищими навчальними закладами III-IV рівнів акредитації надає можливість випускникам коледжу одержати повну вищу освіту за скороченим терміном. У своїй структурі коледж має три денні відділення, заочне відділення, одинадцять предметно-циклових комісій.

Примеры дипломов Новокаховского политехнического колледжа ОНПУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 5 = ?