Диплом НПТ

Новокаховский приборостроительный техникум

Новокаховський приладобудівний технікум проводить освітню діяльність, пов`язану із здобуттям вищої освіти за освітньо – кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” і має відповідний рівень кадрового та матеріально-технічного забезпечення.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Новой Каховке

___________________________________

До складу технікуму входять 3 денних відділення, заочне та відділення довузівської підготовки:

1. Відділення денної форми навчання за напрямами:

  • радіотехніка;
  • комп`ютерна інженерія;
  • економіка та підприємництво.

2. Відділення заочної форми навчання.

3. Відділення довузівської підготовки.

У технікумі працює 56 висококваліфікованих викладачів, серед яких 25 викладачів, які мають вищу категорію, сім викладачів нагороджені знаком “Відмінник освіти України”.

Навчально-матеріальна база Новокаховського приладобудівного технікуму знаходиться у семиповерховій будівлі, де створено всі необхідні умови для забезпечення якісного навчально-виховного процесу: 18 лабораторій та 33 кабінети оснащені сучасними електронними пристроями і технічними засобами, комп`ютерний центр і три комп`ютерних класи, які підключено до мережі Інтернет.

Технікум має читальну залу, яка обладнана комп`ютерною мережею з безкоштовним для студентів виходом в Інтернет, бібліотеку з книжковим фондом понад 50 тис. одиниць. Студенти забезпечуються гуртожитком на 100% (по потребі). Заняття спортом проводяться у спортивній залі та на спортивному майданчику.

Студенти технікуму набувають ґрунтовні знання, вміння і навички в таких галузях: електроніка, комп`ютерна техніка, запис і обробка інформації, захист інформації, економіка, бухгалтерський та фінансовий облік та ін.

Примеры дипломов Новокаховского приборостроительного техникума

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?