Новокаховський коледж ТДАТУ

Відокремлений структурний підрозділ “Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету” один з аграрних вищих навчальних закладів півдня України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Новокаховке

___________________________________

Зараз в коледжі навчається 1012 студентів за денною та заочною формами навчання. Матеріально-технічна база коледжу складає: 3 навчальних корпуси, 4 гуртожитки, їдальня, яка може вмістити одночасно 232 студенти, 2 буфети, бібліотека, яка налічує більше 63 тисяч 840 примірників, читальний зал, який може вмістити 80 студентів одночасно.

Є в наявності: 2 спортивні та тренажерний зали, два актові зали, обладнано і діє 124 кабінети і лабораторії, 5 комп’ютерних класів, Інтернет – клас.

Навчальний заклад має навчально-дослідне господарство, яке являється основною базою для проходження всіх видів практик.

Практичне навчання студентів здійснюється на навчально-виробничих майстернях, де діють добре обладнанні лабораторії зі спеціальних дисциплін. На території майстерень діє полігон з енергетичним обладнанням і підстанцією.

З 1999 року функціонує Навчально-практичний центр (НПЦ) та інформаційно-консультаційна служба, які охоплюють південний та південно-східний регіон України. В рамках діяльності НПЦ студенти коледжу, інших вищих аграрних закладів та професійно-технічних училищ проходять різні види практик. Фермери та сільськогосподарські товаровиробники регіону отримують інформаційно-консультаційну підтримку своєї діяльності.

З кінця 2001 року у ВСП “Новокаховський коледж ТДАТУ” поетапно створюється єдина інформаційна система навчального закладу, що дає можливість значно спростити доступ до інформаційних ресурсів. Для реалізації цього проекту з 2001 році в коледжі організований структурний підрозділ “Центр комп’ютерних та інформаційних технологій”.

В коледжі приділяється велика увага питанням впровадження сучасних комп‘ютерних технологій в навчальну та господарську діяльність.

З 2003 року у відповідності з домовленостями з фірмою “Scanagri” коледж бере участь в науково-дослідницькій роботі за програмою проекту “Впровадження новітніх технологій в сільськогосподарське виробництво Херсонської області”.

Встановлено партнерські стосунки у формі договорів про співпрацю з участі студентів у державній програмі “Студентські сільськогосподарські табори SAWS” в Великобританії. Студенти мають змогу проходити стажування та практику за кордоном в Великобританії, Швеції, Норвегії, Германії.

Коледж з 2001 року є постійним учасником міжнародних виставок “Сучасна освіта в Україні”, “АГРО”. Нагороджений трьома бронзовими медалями за впровадження інноваційних технологій навчання, свідоцтвами та дипломами. В 2006 році заклад отримав Почесне звання “Лідер сучасної освіти”.

Примеры дипломов Новокаховського коледжа ТДАТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 1 = ?