Николаевский базовый медицинский колледж

Миколаївський базовий медичний коледж є одним із найстаріших вищих медичних навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, який протягом 133 років здійснює підготовку молодших медичних фахівців.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

Навчально-виховний процес у Миколаївському базовому медичному коледжі здійснюють 89 штатних викладачів. Всі викладачі мають відповідну освіту, стаж роботи в практичній медицині, достатній педагогічний досвід. У складі педагогічного колективу МБМК працюють 98 викладачів-сумісників. Детальна інформація про педагогічний колектив коледжу викладена на сторінці “Педагогічний колектив”.

У Миколаївському базовому медичному коледжі створена відповідна сучасним вимогам матеріально-технічна база, яка дозволяє здійснювати теоретичне та практичне навчання на належному рівні.

У навчальний процес впроваджується електронно-обчислювальна техніка, діє 4 комп’ютерних класи, які мають вихід до мережі Інтернет. Це дає можливість викладачам та студентам стежити за останніми новинами, які відбуваються в медицині та фармації в усьому світі.

Матеріально-технічна база коледжу має тенденцію до подальшого її розвитку, що дозволяє здійснювати навчальний процес на відповідному рівні і відповідає критеріям та вимогам освітніх стандартів України.

Примеры дипломов Николаевского базового медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?