Николаевский строительный колледж КНУСА

Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва та архітектури – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

Миколаївський будівельний технікум створений в травні 1944 року наказом Народного комісаріату будівництва №299 від 30 травня 1944 року з підпорядкуванням Головному управлінню навчальних закладів Народного комісаріату будівництва СРСР. Випускники будівельники піднімали наше місто з руїн.

У 1990 році технікум реорганізовано в коледж. З 1994 року коледж отримав право на підготовку бакалаврів будівництва і бакалаврів інженерної механіки.

Випускники – бакалаври – нашого коледжу мають можливість продовжити навчання в Київському національному університеті будівництва і архітектури, в Одеській академії будівництва і архітектури на 5-му курсі для отримання кваліфікаційного рівня підготовки спеціаліст або магістр.

В 2001 році коледж отримав ліцензію на підготовку молодших спеціалістів – програмістів за спеціальністю 5.05010301 “Розробка програмного забезпечення”.

За 68 років існування навчального закладу, дипломи молодших спеціалістів і бакалаврів отримали більше 40000 випускників, які працюють в різних регіонах України і за кордоном.

Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва та архітектури розташований в самому центрі міста, має сучасну матеріальну базу, добре облаштовані лекційні аудиторії і лабораторії, власний гуртожиток поряд з коледжем, тир і дві спортивні зали, де працюють гуртки (стрілецький, волейбольний, баскетбольний і настільного тенісу).

Примеры дипломов Николаевского строительного колледжа КНУСА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 3 = ?