Николаевское государственное высшее музыкальное училище

Миколаївське державне вище музичне училище (МДВМУ) є одним з найстаріших навчальних закладів України.

На сьогоднішній день студенти училища постійно беруть участь у регіональних, міжрегіональних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Багато хто з них стає лауреатами. Директор училища А. Сирота удостоєний почесного звання Заслуженого діяча мистецтв України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

У 1999 році у зв’язку з реформою системи вищої освіти в Україні МДВМУ стало вищим навчальним закладом 1-го рівня акредитації, його повна назва – Миколаївське державне вище музичне училище (МДВМУ).

Навчання в училищі безкоштовне, форма навчання – денна. Середня кількість контингенту учнів – 301 особа, середньорічний контингент викладачів становить 124 особи, а обслуговуючого персоналу – 67 осіб.

При училищі працює школа педагогічної практики з 140 учнями, які навчаються безкоштовно, а навчання вважається престижним. Одночасно діє спеціалізована філія, яка разом з ДМШ області забезпечують набір в училище обдарованої молоді.

У Миколаєві та Миколаївській області створилася дружна багатотисячна сім’я музикантів-професіоналів. Гідне місце в цій сім’ї займає творчий колектив МДВМУ.

Примеры дипломов Николаевского государственного высшего музыкального училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 0 = ?