Николаевское высшее училище физической культуры

Миколаївське вище училище фізичної культури – вищий навчальний заклад І рівня акредитації комунальної форми власності.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Николаеве

___________________________________

На засадах структурних підрозділів до складу училища входять:

  • ліцей спортивного профілю (8-11 класи) з пришкільним інтернатом,
  • вище училище фізичної культури І рівня акредитації.

Ліцей спортивного профілю надає повну загальну середню освіту згідно державного стандарту. Вище училище фізичної культури надає освітні послуги відповідно до державного стандарту освітньо-кваліфікаційного рівня “Молодший спеціаліст” за спеціальністю 5.01020101 “Фізичне виховання”.

У вищому училищі створені навчально-прикладні підрозділи з таких напрямків: академічне веслування; веслування на байдарках та каноє; велоспорт; легка атлетика; фехтування; складно-координаційні та ігрові види спорту.

Головною метою училища є забезпечення можливостей для реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої і неповної вищої освіти з одночасною підготовкою резерву збірних команд України з окремих видів спорту і фахівців для галузей фізкультури та спорту.

Навчально-виховний та навчально-тренувальний процеси поєднані єдиним режимом закладу, наскрізними навчальними планами та програмами багаторічної спортивної підготовки, мають повноцінне професійне кадрове забезпечення. Ліцей спортивного профілю надає повну загальну середню освіту згідно державного стандарту.

Миколаївське вище училище фізичної культури здійснює освітню діяльність відповідно до державного стандарту освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст” за спеціальністю 5.01020101 “Фізичне виховання”.

Миколаївське вище училище фізичної культури, як навчальний заклад комунальної форми власності, сприяє вирішенню, по-перше, регіональних завдань. А регіон, природно, зацікавлений у розвитку всіх типів спорту: масового, професійного, дитячо-юнацького, спорту вищих досягнень та у повноцінному забезпеченні фізичного виховання в закладах освіти. Для цієї сфери потрібні професійні кадри, підготовкою яких і займається училище.

В останні роки успішно вирішуються питання взаємодії училища з вищими навчальними закладами ІІІ – ІV рівнів акредитації.

Примеры дипломов Николаевского высшего училища физической культуры

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?