Мелитопольское училище культуры

Мелітопольське училище культури – творчий і динамічний вищий навчальний заклад I рівня акредитації, який здійснює свою освітню діяльність на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мелитополе

___________________________________

Училище готує для роботи в соціально-культурній сфері фахівців, які здатні надавати послуги населенню в організації культурного дозвілля та розваг, керувати оркестровими, театральними, хоровими, танцювальними колективами, аматорськими об’єднаннями декоративно-прикладного мистецтва.

Паралельно випускники можуть працювати артистами ансамблю народного танцю, викладачами музичних та хореографічних дисциплін, бути спеціалістами бібліотечної справи, організаторами театралізованих свят та обрядів.

Навчальний заклад дає змогу творчій молоді працювати не лише в палацах культури, клубах, бібліотеках, в центрах дозвілля і розваг, а й відкриває двері в світ підприємницької діяльності, проводячи різні культурно-мистецькі акції, фестивалі, конкурси.

Мелітопольське училище культури – єдиний навчальний заклад такого типу в Запорізькій області. Саме він забезпечує розвиток різних жанрів самодіяльності, народної творчості, бібліотечної справи, декоративно-прикладного мистецтва.

Програми освітньо-кваліфікаційної підготовки, які пропонуються для вивчення, зорієнтовані на отримання студентами як повної загальної освіти, так і глибокої гуманітарної підготовки, професійної етики, менеджменту, а також засвоєння практичних навичок і вмінь у вибраних спеціальностях.

Примеры дипломов Мелитопольского училища культуры

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 7 = ?