Мелитопольский колледж ТГАТУ

Відокремлений структурний підрозділ “Мелітопольський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету” – один з найстаріших навчальних закладів міста.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мелитополе

___________________________________

Сьогодні ВСП “Мелітопольський коледж ТДАТУ” справедливо називають кузнею технічних кадрів для сільського господарства. В ньому навчаються студенти з усіх районів Запорізької області, а також з Херсонської, Донецької, Дніпропетровської областей.

Коледж – це “Альма-матір” для 536 студентів денного відділення і 270 студентів заочного відділення. В стінах цього навчального закладу працює висококваліфікований викладацький колектив, у складі якого 66 викладачів. Серед них: 9 викладачів-методистів, 4 відмінника освіти України та 8 – аграрної освіти і науки України, 2 старших викладача, 23 викладача вищої категорії та шість майстрів виробничого навчання.

За роки існування коледж успішно накопичував багаторічний досвід у навчальному процесі. Його навчально-виробничий комплекс оснащений необхідним технологічним обладнанням, яке широко використовується при проведенні теоретичних і практичних занять. Сюди входять методичні кабінети, комп’ютерні класи, лабораторії, полігони для проведення практичних занять з водіння машин, навчальне господарство, виробничі майстерні.

Досвідчені й молоді педагоги працюють над впровадженням в учбовий процес новітніх технологій навчання, забезпеченням високого рівня знань студентів з урахуванням потреб галузі та сучасності.

Примеры дипломов Мелитопольского колледжа ТГАТУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 4 = ?