Мелитопольский медицинский колледж

Комунальний вищий навчальний заклад “Мелітопольський медичний коледж” Запорізької обласної ради є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, заснованим на спільній власності територіальних громад, сіл, селищ і міст Запорізької області.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Мелитополе

___________________________________

На сьогоднішній день у коледжі нараховується 42 ПЕОМ на 686 студентів. У навчальному процесі викладачі коледжу і студенти використовують електронні підручники та пакети прикладних програм.

З метою вдосконалення інформаційного забезпечення навчально-виховного процесу у коледжі використовується глобальна мережа Internet, застосовується дистанційне навчання за участю професорсько-викладацького складу Запорізького державного медичного університету.

Між КВНЗ “Мелітопольський медичний коледж” ЗОР, Запорізьким державним медичним університетом і Таврійським національним університетом ім. Вернадського укладені угоди про співпрацю, що сприяє зміцненню та розвитку навчально-методичного потенціалу коледжу.

Практичними базами коледжу є Лікувально-профілактичні та фармацевтичні заклади міста Мелітополя, Агробіологічний комплекс Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Б. Хмельницького.

Сформована система галузевих зв’язків між коледжем та практичними базами дозволяє забезпечити здобуття студентами професійних навичок і вмінь, знань сучасних технологій та обладнання фармацевтичних підприємств, їх діючої нормативної бази, що сприяє ефективній підготовці майбутніх фармацевтів до самостійної роботи.

Практична підготовка студентів здійснюється також на базах Мелітопольської, Якимівської, Приазовської, Веселівської, Михайлівської ЦРЛ.

Примеры дипломов Мелитопольского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 3 = ?