Диплом МУ

Мореходное училище им. А. И. Маринеско ОНМА

Морехідне училище ім. О. І. Маринеска Одеської національної морської академії – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.О,дне з найстаріших морських навчальних закладів України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Одессе

___________________________________

Морехідне училище ім. О. І. Маринеска Одеської національної морської академії – ВУЗ І рівня акредитації, готує фахівців на денному та заочному відділеннях за спеціальностями:

  • Спеціалізація 5.07010401 – “Судноводіння на морських шляхах”;
  • Спеціалізація 5.07010403 – “Експлуатація суднових енергетичних установок”;
  • Спеціалізація 5.07010105 – “Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті” (приймаються юнаки та дівчата);
  • Спеціалізація 5.5050213 – “Експлуатація засобів механізації та автоматизації перевантажувальних робіт на морському транспорті”.

Рівень підготовки – молодший фахівець.

Загальний обсяг курсантів становить:

  • денна форма навчання – 680 чол.;
  • заочна форма навчання – 1000 чол.

На плавальні спеціальності приймаються юнаки з повною загальною середньою освітою, придатні за станом здоров’я до роботи на суднах морського флоту. За період навчання в училищі на молодших курсах курсанти одержують робочі професії (матрос І класу і моторист І класу), допуск до закордонного плавання і можливість оформлення необхідних сертифікатів для роботи на суднах закордонного плавання. Перебуваючи в училищі, курсанти проходять практику на суднах, судноремонтних заводах, у портах.

Випускники училища працюють на вітчизняних морських суднах і на суднах закордонних компаній. За роки існування училища підготовлено більше 70 тисяч фахівців для морського флоту.

Примеры дипломов Мореходного училища им. А. И. Маринеско ОНМА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?