Могилев-Подольский технолого-экономический колледж ВНАУ

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж ВНАУ – вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Могилев-Подольске

___________________________________

Відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики України від 26 травня 2003 р, за № 148 “Про створення регіональних структурних підрозділів Вінницького державного аграрного університету” коледж с структурним підрозділом Вінницького національного аграрного університету.

Реалізуючи вимоги щодо ступеневої освіти, технікум входить до складу навчального науково-виробничого комплексу Національного університету харчових технологій зі спеціальності “Зберігання та переробка зерна” і має Договір про творчу співпрацю та підготовку спеціалістів зі спеціальності “Бухгалтерський облік” у ВДАУ. Завдяки цьому студенти мають можливість вступати на ІІІ курс і продовжити навчання за скороченим терміном, але на контрактній основі. Зі спеціальностей “Комерційна діяльність”, “Технологія харчування” студенти можуть продовжувати навчання в Полтавському університеті споживчої кооперації України.

Навчальний, науковий та виховний процеси в коледжі базуються на сучасних освітніх технологіях та забезпечуються висококваліфікованими спеціалістами, всього в технікумі працює 50 викладачів.

У Могилів-Подільському технолого-економічному коледжі проводиться цілеспрямована систематична робота направлена на комп’ютеризацію педагогічного процесу.

Навчальні кабінети і лабораторії обладнано 53 комп’ютерами, які розмішені в 4 комп’ютерних класах. Придбано периферійне обладнання: лазерні, струменеві, матричні принтери. На 100 студентів припадає 8,8 комп’ютерних місць. Локальна мережа технікуму підключена до глобальної мережі Іnternet, що забезпечує доступ і можливості вибору джерел інформації. Створено 28 навчальних і 12 комп’ютерних програм.

В навчальному закладі працює 23 навчальних та 8 технічних гуртків, якими охоплено 417 студентів та 6 гуртків за інтересами – 202 студента.

Колектив художньої самодіяльності коледжу бере активну участь у святкових концертах міста, району, став активним учасником Всеукраїнського фестивалю “Софіївські зорі”.

В коледжі функціонує спортивний комплекс, до якого входить спортивний зал, майданчик, гімнастична кімната.

На території коледжу є 9-ти поверховий гуртожиток на 535 місць, а також до послуг студентів їдальня.

Примеры дипломов Могилев-Подольского технолого-экономического колледжа ВНАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Могилів-Подільський технолого-економічний коледж на сьогоднішній день здійснює підготовку спеціалістів зі спеціальностей:

  • 5.05170103 “Зберігання і переробка зерна”
  • 5.03050901 “Бухгалтерський облік”
  • 5.03050702 “Комерційна діяльність”
  • 5.05170101 “Технологія харчування”
  • 5.05170104 “Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів”

1 + 3 = ?