Мореходный колледж технического флота ОНМА

Морехідний коледж технічного флоту Одеської національної морської академії є єдиним в Україні морським навчальним закладом, який здійснює підготовку командних кадрів плавскладу середньої ланки і перш за все для днопоглиблювального флоту: судноводіїв-багермейстеров і суднових механіків, обслуговуючих та експлуатуючих спеціалізовані днопоглиблювальні снаряди, що становлять основу технічного флоту.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Одессе

___________________________________

Знаючи обстановку на флоті, обсяг і характер замовлень на виробництво днопоглиблювальних робіт, їх специфіку, рух кадрів, керівництво коледжу і днопоглиблювальних підприємств щорічно узгоджують свої дії в частині підготовки молодих фахівців та їх працевлаштування. При цьому вносяться пропозиції щодо кількості абітурієнтів прийнятих за держзамовленням і на контрактній основі. При розробці та коригуванні робочих навчальних планів і програм враховуються зауваження виробничників по удосконаленню теоретичної підготовки, визначаються спільні заходи щодо практичного навчання курсантів.

Навчальна база ОМКТФ складається з:

  • учбового корпусу, який розташований за адресою 65014 м. Одеса, вул. Маразліївська, 40/42
  • учбового корпусу І курсу, розташованого за адресою 65014 м. Одеса, вул. Успенська, 28;
  • заочного відділення, розташованого за адресою 65014 м. Одеса, вул. Успенська 28.

Коледж реалізує багатоступеневу систему підготовки фахівців для днопоглиблювального флоту і гідротехнічного будівництва України.

Терміни навчання молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти – 4 роки, після цього видається диплом про присвоєння кваліфікації “Молодший спеціаліст”. Для отримання наступного диплома “Бакалавр” необхідно вчитися ще два роки.

Однак на цьому процес навчання не закінчується. Враховуючи прохання морських днопоглиблювальних підприємств України, флот яких працює практично в усіх точках світового океану, і необхідність перегону днопоглиблювальної техніки в місця виконання робіт, Одеська національна морська академія та коледж технічного флоту у 1998 році уклали договір про співпрацю з підготовки судноводіїв-багермейстеров і суднових механіків з метою присвоєння їм кваліфікації “Спеціаліст”.

Примеры дипломов Мореходного колледжа технического флота ОНМА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 4 = ?