Морський коледж ХДМА

Морський коледж Херсонської державної морської академії перший в Україні і другий у Росії морський навчальний заклад, який за віком поступається лише Архангельському морехідному училищу.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Херсоне

___________________________________

Сьогодні система підготовки морських фахівців у коледжі відповідає вимогам Міжнародної конвенції по підготовці, дипломуванню моряків і несенню вахти, затвердженої IMO (Міжнародною морською організацією). В 2003 році до коледжу було приєднано ПТУ № 3, на базі якого створений професійно-морський ліцей, що надалі буде готувати фахівців робочих професій.

У цьому ж році до складу коледжу ввійшов і судомеханічний технікум, що продовжує готувати молодших спеціалістів кораблебудівних спеціальностей. На тлі обновленої учбово-лабораторної бази в коледжі за останні 5 років збільшено чисельність курсантів майже в три рази. Тепер у коледжі навчаються морським спеціальностям більше 4-х тисяч вихованців, з них 2,5 тисячі навчаються на денній формі.

Особлива увага в навчальному закладі приділяється вивченню англійської мови й комп’ютерної техніки, вихованню в майбутніх морських офіцерах високих патріотичних почуттів і культури поведінки. Починаючи з 2001 року відповідно до навчальних планів на всіх курсах додатково уведено за рахунок позабюджетних засобів 8 годин англійської мови, 2 години інформатики щотижня.

За весь період існування в коледжі підготовлено більше 30 тисяч морських фахівців. У їхньому числі 10 Героїв Радянського Союзу й Соціалістичної Праці, 9 адміралів, 2 генерала, 8 лауреатів Державної премії, 2 губернатора, Голова департаменту морського й річкового транспорту України, 3 начальника морських пароплавств.

Більше 30 сучасних діючих судів названі іменами вихованців коледжу.

За плідну, багатогранну роботу по підготовці майбутніх морських фахівців і з нагоди 150-річчя від дня заснування, училище було нагороджено Орденом Дружби народів.

Примеры дипломов Морського коледжа ХДМА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Морський коледж Херсонської державної морської академії має всі необхідні ліцензії на право підготовки морських фахівців на рівні молодших спеціалістів з поглибленим вивчанням англійської мови за спеціальностями:

 • Судноводіння на морський шляхах
 • Експлуатація суднових енергетичних установок
 • Експлуатація електрообладнання та автоматики суден
 • Монтаж і проектування суднових машин і механізмів
 • Монтаж і обслуговування електроустаткування суднового електрообладнання
 • Суднокорпусобудування
 • Зварювальне виробництво
 • Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів

Навчання проводиться в повній відповідності з вимогами Міжнародної Конвенції ПДМНВ-78/95 р., а також інших міжнародних і національних документів.

По закінченні навчального закладу випускники, при наявності необхідного плавального цензу, отримують відповідні робочі дипломи:

 • вахтовий помічник капітана судна;
 • вахтовий механік судна;
 • електромеханік.

3 + 2 = ?