Машиностроительный колледж СумГУ

Машинобудівний коледж сьогодні – це вищий навчальний заклад І рівня акредитації, який веде ступеневу підготовку бакалаврів і молодших спеціалістів з семи спеціальностей на денному та двох спеціальностей заочного відділеннях. Випускники ступеневої підготовки бакалаврів, за їх бажанням, для продовження навчання можуть переводитися до Сум ДУ на ІІ-ІІІ курс відповідних факультетів.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Сумах

___________________________________

Якісну підготовку фахівців забезпечують висококваліфіковані, досвідчені педагоги коледжу та кафедр Сум ДУ, примножуючи славні традиції багатьох поколінь викладачів, які працювали в навчальному закладі.

Матеріальна база коледжу відповідає вимогам якісної підготовки фахівців з машинобудівної, металургійної, економічної, комп’ютерної, журналістської та видавничо-поліграфічної галузі знань. Гордістю коледжу є його комп’ютерний центр, що складається з 6 комп’ютерних класів та комп’ютеризованої бібліотеки з виходом в систему Інтернет.

Практичне навчання студентів машинобудівних і економічної спеціальностей проходить на підприємствах: СМНВО ім. М. В. Фрунзе, ВНДІ “АЕН”, “Центролит”, “Укрросметал”, “Насосенергомаш”, “Selmi” та інших підприємствах різної форми власності міста та області, студенти комп’ютерної спеціальності проходять практику у комп’ютерному центрі коледжу та підприємствах міста, а основні бази практичного навчання майбутніх журналістів – редакції газет, типографії, видавництва.

Розподіл на роботу студентів бюджетної форми навчання складає 100%, а контрактників – майже 80%.

За весь час існування навчальний заклад підготував десятки тисяч фахівців, які внесли великий вклад в розвиток підприємств машинобудування, а його випускники обіймають керівні посади, працюють головними інженерами та технологами, робітниками високої кваліфікації, стали видатними громадськими діячами, науковцями, відомими спортсменами.

Примеры дипломов Машиностроительного колледжа СумГУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 2 = ?