Машиностроительный колледж ДНУ

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Днепре

___________________________________

Навчально-лабораторна база коледжу розміщується у трьох навчальних корпусах загальною площею 16910,2 кв. м. в т. ч. навчальна площа складає 10662 кв. м. Для забезпечення навчально-виховного процесу в коледжі обладнано 39 навчальних кабінетів. 4 лабораторії, 4 комп’ютерних класи, 1 мультимедійний клас, методичний кабінет, обчислювальний центр, дві спортивні зали, спортивний майданчик, тир, навчально-виробничі майстерні, актова зала, бібліотека з читальною залою (книжковий фонд складає понад 70 тис. примірників, читальна зала розрахована на 60 місць). В коледжі працює їдальня на 150 посадкових місць та буфет.

Лабораторії коледжу оснащені діючими моделями металообробного обладнання, навчальними тренажерами, промисловими роботами, мікроконтролерами тощо. Навчально-виробничі майстерні обладнані металорізальними верстатами, в т. ч. верстатами з програмним управлінням.

Відповідно до Положення про студентське самоврядування в Машинобудівному коледжі Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара створена і працює студентська рада.

Студентська рада разом з профспілковим комітетом і адміністрацією планує заходи на навчальний рік, серед яких: театралізована вистава до Дня знань, святковий концерт до Дня вчителя, конкурсно-розважальна програма до Дня студента, військово-спортивне свято до Дня збройних сил України.

Примеры дипломов Машиностроительного колледжа ДНУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?