Колледж ресторанного хозяйства Национального университета пищевых технологий

Коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій – це державний вищий навчальний заклад ІІ рівня акредитації, який являє собою багаторівневу систему профорієнтації, підготовки і перепідготовки кадрів для харчової промисловості, ресторанного господарства, торгівлі, економіки і сфери приватного підприємства нашої країни.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

За роки існування коледжу накопичений значний педагогічний досвід, створені багаті традиції, міцна матеріальна база, але головне – особлива атмосфера, у якій трудиться колектив однодумців, працівників, які знають свою справу і уболівають за неї душею.

Якість навчальних послуг, які надає коледж, перевіряється державними установами, на основі чого видається Ліцензія на право надання освітніх послуг і Сертифікати про державну акредитацію навчального закладу. Це дозволяє видавати випускникам дипломи державного зразка, які дають право на ведення професійної діяльності.

Перелік спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у коледжі:

  • Виробництво харчової продукції
  • Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів
  • Ресторанне обслуговування
  • Бухгалтерський облік
  • Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок

Термін навчання складає від 1 року 10 місяців до 3 років 10 місяців в залежності від обраної спеціальності і форми навчання. Підготовка фахівців здійснюється за трьома формами навчання: денна, заочна та екстернатна.

По закінченню коледжу випускник має право отримати вищу освіту за відповідним напрямом підготовки у скорочені терміни у Національному університеті харчових технологій, відокремленим структурним підрозділом якого є коледж, як на денній так і на заочній формах навчання.

Примеры дипломов Колледжа ресторанного хозяйства Национального университета пищевых технологий

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 5 = ?