Киевский профессионально-педагогический колледж имени А. Макаренко

Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка був створений ще в 1944 році як технікум для підготовки майстрів виробничого навчання, сьогодні Київський професійно-педагогічний коледж імені Антона Макаренка – поліфункціональний багатопрофільний вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації у системі безперервної багатоступеневої професійної освіти.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Коледж здійснює підготовку фахівців за денною, заочною, очно-заочною формами навчання та екстернатом на базі повної загальної середньої освіти та базової загальної середньої освіти за напрямами підготовки: “Педагогічна освіта”; “Економіка і підприємництво”; “Право” за освітньо-кваліфікаційними рівнями “бакалавр”, “молодший спеціаліст” та “кваліфікований робітник”.

Випускники коледжу одержують диплом державного зразка.

Педагогічний колектив коледжу працює за новими сучасними педагогічними та інформаційними технологіями навчання.

Для студентів створені всі необхідні умови. У розпорядженні 4 комп’ютерних кабінети з підключенням до Інтернету, спортивний зал-800 кв. м., актовий зал на 300 місць, їдальня, медичний пункт, гуртожиток на 400 місць, бібліотека, читальний зал.

Коледж здійснює багатоступеневу підготовку фахівців на базі повної та базової загальної середньої освіти за різними формами навчання (денна, заочна, екстернат) відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр, молодший спеціаліст, кваліфікований робітник на 4 відділеннях:

  • Відділення “Педагогічне” (за профілем підготовки)
  • Відділення “Допрофесійне” (робітничих професій)
  • Відділення “Економіка та підприємництво”
  • Відділення “Правознавство”

Примеры дипломов Киевского профессионально-педагогического колледжа им.и А. Макаренко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 3 = ?