Киевский радиомеханический колледж НАУ

Київський радіомеханічний коледж НАУ – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Київський радіомеханічний коледж НАУ повністю забезпечений власним аудиторним фондом, має навчальний та лабораторний корпуси, бібліотеку, читальний зал, стадіон, спортивний та тренажерний зали, гуртожиток.

У коледжі укомплектовані сучасним обладнанням усі передбачені планами лабораторії і кабінети, в тому числі 10 комп’ютерних класів, оснащені двомастами сучасними ПК, навчальні майстерні, обчислювальний центр з новітніми мультимедійними пристроями, мережевим доступом до Internet з усіх робочих місць.

Студенти відвідують творчі та наукові гуртки, спортивні секції, гурти художньої самодіяльності; щороку беруть активну участь у міських та загальноукраїнських предметних олімпіадах та конкурсах, посідаючи призові місця (так у 2009 році – друге місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики, друге місце у загальнонаціональному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика тощо).

Контингент коледжу – 1040 студентів. Конкурс на державне замовлення складає 1,2 – 2,5 осіб на місце, за контрактом – до 1,3 осіб в залежності від спеціальності.

У коледжі працює 86 педпрацівників, серед них – два заслужених вчителі України, три кандидати наук; 80% викладачів – спеціалісти вищої та першої категорій, з них 14 нагороджені Знаком “Відмінник освіти України”, 16 працівників відзначені Почесними Грамотами і медалями Міністерства освіти і науки України.

Студенти мають можливість проходження виробничої відповідно до фахової спеціалізації; випускники, які навчаються за державні кошти, працевлаштовуються коледжем.

Примеры дипломов Киевского радиомеханического колледжа НАУ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 6 = ?