Колледж при Луганском институте МАУП

Коледж при Луганському інституті Приватного акціонерного товариства “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна Академія управління персоналом”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Луганске

___________________________________

Коледж при Луганському інституті МАУП отримав ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України з підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.03040101 “Правознавство”, галузі знань 0304 “Право“. Спеціальність передбачена “Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вищих навчальних закладах за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста”, затвердженим Постановою кабінету міністрів України від 20.06. 2007 р. № 839. Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста з кваліфікацією “Юрист“, атестат про повну загальну освіту (можливо форма паралельного навчання). Термін навчання 4 роки на основі базової загальної середньої освіти, на базі кваліфікованого робітника – 3 роки. Випускники можуть продовжувати навчання за скороченим терміном підготовки бакалаврів напряму 0304 “Право” у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Підготовка фахівців проходить паралельно навчанню у загальноосвітньому закладі (загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, де учень проходив навчання до цього; базова загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня при Коледжі МАУП або вечірня загальноосвітня школа) з урахуванням навантаження та корегуванням навчальних програм.

Випускник має можливість після закінчення Коледжу продовжити навчання за рівнем бакалавр напряму “Фінанси та кредит” у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV ступенів акредитації.

Паралельна освіта дозволяє учням продовжити навчання у школі та отримати бажану освіту.

Згідно з ліцензією Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АВ № 585976 від 22.07. 2011 року Коледж при Луганському інституті МАУП проводить підготовку молодших спеціалістів на базі 11 класів за спеціальністю 5.03050801 “Фінанси і кредит”, галузь знань 0305 “Економіка та підприємництво”. Випускники отримують диплом молодшого спеціаліста (термін навчання 2 роки) та можуть продовжити навчання за скороченим терміном підготовки бакалаврів напряму 6.030508 “Фінанси і кредит” в вищих навчальних закладах III-IV рівнів акредитації.

Також Коледж при Луганському інституті МАУП здійснює підготовку кваліфікованих робітників на базі 11 класів (ліцензія Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АВ № 585652 від 01.06. 2011 р.) за спеціальностями:

  • 4121 – Конторський (офісний) службовець (бухгалтерія);
  • 4212 – Касир (в банку);
  • 4144 – Паспортист;
  • 5169 – Охоронник.

По закінченню навчання випускники отримують диплом (свідоцтво) “Кваліфікованого робітника” та мають можливість продовжити навчання в Коледжі з ІІ курсу до отримання рівня “Молодший спеціаліст”.

Примеры дипломов Колледжа при Луганском институте МАУП

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 6 = ?