Колледж Подольского государственного аграрно-технического университета

Коледж ПДАТУ – це сучасний навчальний заклад, де на денному та заочному відділеннях здобувають фахову освіту за 8 спеціальностями понад 1,5 тис. майбутніх спеціалістів аграрної та переробної галузей.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Каменец-Подольске

___________________________________

Усього в стінах навчального закладу підготовлено майже 30 тис. висококваліфікованих спеціалістів-аграріїв, які гідно презентують коледж на різних державних рівнях, займаються науковими дослідженнями, працюють керівниками та спеціалістами аграрного виробництва і переробної промисловості у господарствах різних форм власності.

Навчально-виховний процес у коледжі – це система організаційних та дидактичних заходів, спрямованих на реалізацію змісту сучасних державних стандартів освіти, державної політики щодо інформатизації освіти, взаємозв’язку аграрної освіти, науки і виробництва.

З метою наступності й неперервності освіти молоді розроблено інтегровані навчальні плани і програми та укладено договори з провідними ВНЗ України ІІІ-IV рівнів акредитації, згідно з якими студенти, маючи високі показники у навчанні, зараховуються без вступних випробувань на 2- 3-і курси університетів та академій.

Примеры дипломов Колледжа Подольского государственного аграрно-технического университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

0 + 5 = ?