Красноградский колледж ХГПА

Красноградський коледж комунального закладу “Харківська гуманітарно-педагогічна академія” Харківської обласної ради – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Краснограде

___________________________________

На сьогоднішній день у коледжі функціонують два відділення і 9 циклових комісій.

Освітню діяльність з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста коледж проводить за ліцензіями Міністерства освіти і науки України за денною формою навчання на базі базової загальної середньої освіти та на базі повної загальної середньої освіти за напрямом 0101 “Педагогічна освіта” за спеціальностями:

  • 5.01010101 Дошкільна освіта
  • 5.01010201 Початкова освіта
  • 5.01010301 Технологічна освіта та за напрямом 0102 Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини:
  • 5.01020101 Фізичне виховання

За період своєї діяльності 1983 по 2009 навчальні роки коледж підготував 5278 спеціалістів, які задовольняють потреби, в першу чергу, шкіл і дошкільних закладів Харківської області. До 80% випускників коледжу кожного року продовжують навчання у ВНЗ III- ІV рівнів акредитації за денною та заочною формами навчання, поглиблюючи знання з отриманої кваліфікації або оволодіваючи іншою кваліфікацією.

Серед учнів шкіл, педагогічної громадськості Красноградщини добре відомий музей навчального закладу, що створений зусиллями працівників і студентів. Сьогодні матеріали музею розповідають про історію навчального закладу, організацію навчально-виховного процесу, викладачів-ветеранів педагогічної праці, випускників училища – учасників Великої Вітчизняної Війни.

Примеры дипломов Красноградского колледжа ХГПА

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?