Красноградский медицинский колледж

Комунальний заклад охорони здоров’я “Красноградський медичний коледж” – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Краснограде

___________________________________

1945 рік. Розпочалася відбудова народного господарства, а також і відновлення медичних закладів.

Наша історія продовжується в 1955 році, коли відповідно до рішення Міністерства охорони здоров’я УРСР від 15 серпня 1955 року Харківське медичне училище № 3 переведено в місто Красноград і стало називатися “Красноградське медичне училище”, директором якого став Бернард Григорій Романович. Він багато зробив для того, щоб у тяжкі післявоєнні роки забезпечити відповідну роботу медичного навчального закладу.

Далі естафету директорів прийняв Білий Микола Олексійович. У 50-ті роки XX століття училище готувало фельдшерів, медичних сестер та акушерок.

Із 1965 року директором стає Краєвий Моїсей Пилипович, який очолював роботу протягом 10 років. За цей час покращилась база навчального закладу. Своїми силами було збудовано лабораторний корпус, який у 1973 році був введений в експлуатацію.

Протягом свого існування Красноградське медичне училище підтримувало тісний зв’язок із Центральною районною лікарнею, яка і до сьогоднішнього дня є практичною базою для наших студентів.

Одним із провідних лікарів ЦРЛ був Мізгер А. А., який спочатку очолював хірургічне відділення, а пізніше і Красноградську ЦРЛ. За його ініціативою в хірургічному відділенні систематично впроваджувалось нове лікувально-діагностичне обладнання і нові методики обстеження, а свій професійний досвід він передавав молодому поколінню – учням медучилища.

Крім того, Артур Антонович Мізгер був незмінним головою Державної екзаменаційної комісії, тому надавав можливість випускникам-спеціалістам працювати в Красноградській ЦРЛ.

Із 1975 по 1978 роки директором навчального закладу був Пироговський Леонід Михайлович.

Навчальний процес нерозривно був пов’язаний з діяльністю кращих вчителів-наставників: Тимченко Г. Т, Влащик П. Т., Попової В. П., Корнієнко М. І., Пономарьова С. П., Ситник Т. С., Маяцької М. П., Власенко В. А. та інших.

Примеры дипломов Красноградского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 4 = ?