Красноармейское педагогическое училище

Красноармійське педагогічне училище – самостійний вищий навчальний заклад І рівня акредитації в державній системі освіти.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Красноармейске

___________________________________

Красноармійське педагогічне училище забезпечує фундаментальну, професійну та практичну підготовку вчителів початкових класів та вчителів трудового навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” (термін навчання З роки 10 місяців) за рахунок державного бюджету та коштів фізичних осіб.

Форма навчання – денна і заочна. Прийом осіб до педагогічного училища проводиться на конкурсній основі незалежно від джерел оплати за навчання.

З 2002 році Красноармійське педагогічне училище стало базовим для всіх педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області. Це дало змогу поліпшити якість методичної та науково-дослідної роботи як викладачів, так і студентів шляхом проведення постійно діючих семінарів, методичних об’єднань, науково-практичних конференцій, засідань за круглим столом, видання методичних збірників, матеріалів науково-практичних конференцій та семінарів для вищих навчальних педагогічних закладів І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

На базі педагогічного училища щорічно проводяться обласні студентські науково-практичні конференції з актуальних проблем навчально-виховного процесу сучасної школи.

20 червня 2003 року побачив світ перший номер регіональної газети “Освітяночка”. Цей педагогічний часопис став своєрідним засобом обміну думками з актуальних проблем з навчання і виховання молоді, трибуною для керівників, викладачів і студентів, який послідовно і неупереджено інформує про стан педагогічної освіти на Донеччині, орієнтує освітян на використання ефективних форм організації навчально-виховного процесу.

У 2010 році педагогічне училище відзначає свій вісімдесятирічний ювілей. За час свого існування воно підготувало понад 20 тисяч фахівців освіти, які працюють у різних куточках України та за її межами, примножуючи славу навчального закладу.

Примеры дипломов Красноармейского педагогического училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

Спеціальність 5.010100201 Початкова освіта

Відділення підготовки вчителів початкових класів відкрито у 1930 році.

Упродовж 80-ти років змінювалися назви, адреси навчального закладу, проте незмінною залишилася висока якість підготовки учителів початкових класів.

Випускники одержують диплом молодшого спеціаліста з присвоєнням кваліфікації “Вчитель початкових класів” та однієї із додаткових кваліфікацій:

  • “Вчитель англійської мови у початкових класах”,
  • “Вчитель інформатики та обчислювальної техніки у початкових класах”.

Ефективною формою професійної підготовки майбутніх фахівців є педагогічна практика у базових школах м. Красноармійська.

Майбутні вчителі початкових класів неодноразово ставали переможцями регіональних, обласних олімпіад з професійно-орієнтованих дисциплін, традиційного обласного конкурсу “Випускник року”.

Спеціальність 5.01010301 Технологічна освіта

Відділення підготовки вчителів технічної та обслуговуючої праці “Технологічна освіта” відкрито в 1957 році.

Випускники одержують диплом молодшого спеціаліста з присвоєнням кваліфікації “Вчитель трудового навчання” та однієї із додаткових кваліфікацій:

  • “Керівник гуртка технічної творчості”,
  • “Керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва”,
  • “Керівник спортивних секцій”.

Студенти-випускники трудового відділення проходять кваліфікаційні випробування на отримання робітничих професій: юнаки – слюсаря та столяра ІІ-ІІІ розряду; дівчата – кравця ІІ-ІІІ розряду.

Майбутні вчителі трудового навчання в повному обсязі оволодівають знаннями з механічної і ручної обробки деревини, декоративно-прикладного мистецтва, технічної та художньої обробки матеріалів, уміннями читати технічне креслення, виготовляти прості вироби з металу і деревини відповідно до технічних вимог, вироби жіночого одягу, готувати страви та напої за рецептами національної кухні.

1 + 1 = ?