Крымское художественное училище им. М. С. Самокиша

Кримське художнє училище ім. М. С. Самокиша – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.Училище має традиційно високий конкурс на вступних екзаменах. Головні вимоги до абітурієнтів – спеціальна підготовка по малюнку, живопису і композиції, що дає можливість успішно витримати іспити. Таку підготовку дають ДХШ, ізостудії.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

Для організації навчального процесу училище має 9 майстерень для занять малюнком і живописом, два кабінети для занять композицією, майстерня для занять ліпленням, а також такі кабінети: української мови і літератури, педагогіки і психології, історії образотворчого мистецтва, анатомії і малюнка, безпеки життєдіяльності людини, комп’ютерний клас, бібліотека з читальним залом і актовий зал

Кримське художнє училище готує молодших фахівців зі спеціальностей:

  • художник-виконавець живопису, викладач;
  • художник-дизайнер.

Головне місце в підготовці молодих художників займають спеціальні дисципліни. У навчальний план входить вивчення наступних предметів: малюнок, живопис, композиція, ліплення, шрифт і декоративне оформлення, пластична анатомія, історія образотворчого мистецтва, технологія і матеріалознавство, історія орнаментів і народних художніх промислів, основи кольорознавства, народознавство й українська культура, перспектива та креслення.

Навчальним планом передбачені пленерна практика, виробнича практика (відділення “Дизайн”), педагогічна практика (відділення “Образотворче і декоративно-прикладне мистецтво”).

Примеры дипломов Крымского художественного училища им. М. С. Самокиша

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

4 + 3 = ?