Криворожский медицинский колледж

Криворізький медичний коледж – це сучасний навчальний заклад, який готує як молодших медичних спеціалістів, так і бакалаврів за двома спеціальностями.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Кривий Ріг – славетне місто, що має свою самобутню історію. З давніх-давен воно відоме як край руди та металу. Але Криворіжжя багате не тільки на корисні копалини, воно має безліч престижних навчальних закладів. І одним із таких закладів є Криворізький медичний коледж, що розташований на вулиці, яка носить ім’я першого наркома охорони здоров’я М. Семашка. 1930 року було відкрито середню медичну профшколу (технікум).

Нині Криворізький медичний коледж – це сучасний навчальний заклад, який готує як молодших медичних спеціалістів, так і бакалаврів за двома спеціальностями.

Основними завданнями розвитку вищої освіти в Криворізькому медичному коледжі є виведення її на рівень державних та міжнародних стандартів медичної освіти; досягнення високоякісного рівня підготовки медичних працівників; формування навчального процесу на основі комп’ютеризації та прогресивних технологій, а також систематичний контроль за підвищенням рівня професійної майстерності педагогічних кадрів.

Навчатись у Криворізькому медичному коледжі завжди було престижно, адже молодший медичний працівник – це найголовніший помічник і лікаря, і пацієнта.

Примеры дипломов Криворожского медицинского колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

Спеціальність 5.120101 Лікувальна справа

Форма навчання: денна

Термін навчання: на основі базової загальної освіти (9 класів) – 3 роки 6 місяців, на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 6 місяців.

Спеціальність 5.120102 Сестринська справа

Форма навчання: денна

Термін навчання: на основі базової загальної освіти (9 класів) – 3 роки 10 місяців, на основі повної середньої освіти (11 класів)– 2 роки 10 місяців.

Спеціальність 5.120103 Лабораторна діагностика

Форма навчання: денна

Термін навчання: на основі базової загальної освіти (9 класів) – 2 роки 10 місяців, на основі повної загальної середньої освіти (11 класів)– 1 рік 10 місяців.

Випускник отримує кваліфікацію молодшого спеціаліста “Лаборант медичний” і має право обіймати посаду лаборанта медичного лабораторій всіх типів лікувально-профілактичних установ.

Спеціальність 5.120105 Медико-профілактична справа

Форма навчання: денна

Термін навчання: на основі базової загальної освіти (9 класів) – 3 роки 6 місяців, на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 6 місяців.

Випускник отримує кваліфікацію молодшого спеціаліста “Помічник санітарного лікаря та лікаря-епідеміолога” і має право обіймати посаду помічника санітарного лікаря з гігієни праці та промислової санітарії, з комунальної гігієни, гігієни харчування, гігієни дітей і підлітків, помічника лікаря-епідеміолога, помічника лікаря-паразитолога санітарно-епідеміологічних і дезинфекційних станцій.

Спеціальність 5.120107 Акушерська справа

Форма навчання: денна

Термін навчання: на базі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 6 місяців.

Спеціальність 5.120201 Фармація

Форма навчання: денна

Термін навчання: на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 1 рік 10 місяців.

Форма навчання: заочна

Термін навчання: на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) – 2 роки 6 місяців.

Спеціальність 6.120101 Сестринська справа

Форма навчання: вечірня

Термін навчання: 2 роки 10 місяців на базі спеціальностей: 5.110102 “Сестринська справа”, 5.110101 “Лікувальна справа”, 5.11017 “Акушерська справа”.

Спеціальність 6.120102 Лабораторна діагностика

Форма навчання: вечірня

Термін навчання: 2 роки 10 місяців на базі спеціальності 5.110103 Лабораторна діагностика.

Випускник отримує кваліфікацію бакалавра медицини “Лаборант медичний”.

3 + 5 = ?