Крымский агропромышленный колледж НУБиП Украины

Кримський агропромисловий коледж НУБіП України – вищий навчальний заклад.За високий рівень навчальної і практичної роботи училище одержало статус технікуму спецкультур. У 1964 році він був переведений з Ялти у с. Маленьке Сімферопольського району і реорганізований у радгосп-технікум Кримської дослідної станції садівництва.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Симферополе

___________________________________

На сьогодні у Кримському агропромисловому коледжі створено сучасне студентське містечко з комплексом необхідних навчальних, виробничих і культурно-побутових приміщень. У розпорядженні студентів 4 навчальні корпуси, 7 гуртожитків, спортзал, стадіон. Усі студенти денного і заочного відділень забезпечені гуртожитком, пільговим харчуванням у їдальні коледжу, медичним і торгово-побутовим обслуговуванням.

Заняття відбуваються в 58 навчальних кабінетах та лабораторіях, забезпечених наочним приладдям і технічними засобами навчання. У коледжі працюють 5 комп’ютерних класів, обладнаних сучасними машинами і оргтехнікою, навчальний банк, навчальна бухгалтерія, студія навчального телебачення.

Примеры дипломов Крымского агропромышленного колледжа НУБиП Украины

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 3 = ?