Киевский электромеханический техникум железнодорожного транспорта им. Н. Островского

Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського – один з найстаріших навчальних закладів з підготовки фахівців для залізниць України. Він був створений на базі технічної залізничної школи, яка відкрилась в 1876 році “Для доставления необходимого технического образования лицам, предназначенным к службе во второстепенных технических железнодорожных должностях”.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

В п’ятиповерховому корпусі загальною площею 6427 м2 та об’ємом 35000 м3 розміщені 46 лабораторій та 29 кабінетів, адміністративно – господарський персонал, спортивний зал розміром 24×123 м, актовий зал на 360 місць з кіноустаткуванням.

На прилеглій території розміщені два двоповерхових корпуси навчальних майстерень загальною площею 650 м2, та два п’ятиповерхових корпуси гуртожитків на 450 та 300 місць, навчальний полігон з діючим обладнанням АСУ, контактною мережею, відкритою підстанцією, обладнанням електровозів та тепловозів, чотири спортмайданчика, стрілецький тир, легкоатлетичний манеж.

Для побутового обслуговування при гуртожитках діють їдальня, буфет, перукарня. В кожному гуртожитку діють душові, пральні, сушилки, кімнати підготовки для занять та кімнати відпочинку. На кожному поверсі передбачені допоміжні кімнати для приготування їжі.

З 1985 року створена лабораторія обчислювальної техніки, кабінет інформатики, які зараз відповідають вимогам і рівню розвитку та впровадження цієї техніки в навчальний процес.

Навчальні майстерні мають необхідну кількість окремих цехів, де студенти отримують початкові навички з слюсарної, токарної, а потім і з монтажно-ремонтної справ.

В навчальному корпусі розміщена бібліотека, яка налічує понад 62400 примірників, читальна зала на 80 місць.

Студенти технікуму приймають активну участь в реконструюванні, переобладнанні лабораторій. Майже всі лабораторії і кабінети переобладнані за безпосередньої участі членів технічних гуртків, які діють при кожній лабораторії та кабінеті.

Контингент технікуму на сьогодні складає близько 900 студентів денної форми навчання та 600 студентів заочної форми навчання. Підготовка проводиться з п’яти спеціальностей.

Значну увагу викладачі приділяють естетичному, морально-етичному, культурному вихованню. З цією метою в технікумі діє музичний лекторій, правовий лекторій, працюють гуртки художньої самодіяльності, хор та танцювальний гурток, духовий оркестр та молодіжні ансамблі, спортивні секції.

Художні і спортивні колективи технікуму неодноразові призери районних, міських, обласних та державних оглядів-конкурсів, змагань.

В період післявоєнної відбудови колектив технікуму неодноразово відзначався Урядовими нагородами, грамотами, дипломами, грошовими преміями.

Примеры дипломов Киевского электромеханического техникума железнодорожного транспорта им. Н. Островского

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 1 = ?