Киевский энергетический колледж

Сьогодні Київський енергетичний коледж підпорядкований Міністерству освіти і науки України, є державним вищим закладом освіти 1 рівня акредитації (за рішенням ДАК у 1998 році) і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Міністерства освіти і науки України, яка забезпечує право надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Киеве

___________________________________

Коледж має ліцензію Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації, що дає право надання повної загальної середньої освіти.

Педагогічну діяльність коледж здійснює згідно чинного законодавства та на підставі Закону України “Про освіту”, “Про вищу освіту”, Положення про вищі навчальні заклади, нормативних актів Міністерства освіти і науки України, Статуту коледжу.

Робота викладачів коледжу спрямована на модернізацію навчально-виховного процесу, забезпечення світоглядних, загальнокультурних і кваліфікаційних потреб особистості, науково-методичне забезпечення дисциплін, кабінетів та самостійної роботи студентів, пошук нових активних форм і методів навчання, впровадження інноваційних технологій, використання комп’ютерної техніки, системи тестів моделювання ситуацій в умовах проблемного навчання, гуманітаризацію освіти і застосування оптимального поєднання форм і методів навчання, самоконтролю за якістю викладання.

Практичні заняття проходять в майстернях: слюсарно-механічній, теплоенергомонтажній, електромонтажній, майстерні зварки та майстерні монтажу і ремонту засобів автоматики і контрольно-вимірювальних приладів. Майстерні повністю обладнані необхідними стендами, макетами та обладнанням для виконання програми практичної підготовки студентів.

Для інформаційного забезпечення викладачів і студентів в коледжі функціонують: бібліотека з читальним залом на 80 місць, яка розташована в приміщенні навчального корпусу та лабораторія ПЕОМ, в котрій нараховується 55 комп’ютерів розміщених в двох аудиторіях та з’єднаних в локальні мережі.

Примеры дипломов Киевского энергетического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 2 = ?