Харьковский патентно-компьютерный колледж

Харківський патентно-комп’ютерний коледж є державним вищим навчальним закладом першого рівня акредитації, що заснований у 1922 році постановою Раднаркому України, як технологічний технікум з підготовки фахівців для легкої промисловості. З 1962 року навчальний заклад стає Харківським електротехнічним технікумом у зв’язку з перепрофілюванням.

Відповідно до потреб регіону у підготовці фахівців рівня молодшого спеціаліста з комп’ютерної техніки, з лютого 1991 року технікум перетворено на Харківський патентно-комп’ютерний коледж., в якому навчаються майбутні фахівці з розробки програмного забезпечення, обслуговування комп’ютерної техніки та бухгалтерського обліку.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

Навчальний процес забезпечує кваліфікований, досвідчений педагогічний колектив. Серед 56 фахівців 1 – кандидат наук, 28 – викладачі вищої категорії, 3 – викладачі методисти, 3 – старші викладачі. Викладачі постійно удосконалюють форми і методи навчання, поновлюють навчально-методичні комплекси, впроваджують інноваційні технології навчання.

Коледж повністю забезпечений власними площами. Кабінети і лабораторії обладнані сучасними технічними засобами. На ЕОМ встановлено ліцензійне програмне забезпечення. Бібліотека, згідно з потребами навчального процесу укомплектована підручниками і довідковою літературою.

Студенти коледжу беруть активну участь у громадському житті, в олімпіадах та конкурсах з математики, інформатики, програмування та української мови, спортсмени коледжу постійно посідають призові місця на змаганнях обласної спартакіади вищих навчальних закладів.

Примеры дипломов Харьковского патентно-компьютерного колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

7 + 1 = ?