Харьковский учетно-экономический техникум-интернат имени Ф.Г. Ананченко

Харківський обліково-економічний технікум-інтернат імені Ф. Г. Ананченка – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.Директор –Галкіна Ольга Андріївна, кандидат економічних наук, очолює колектив досвідчених фахівців, серед яких викладачі-методисти, викладачі першої та вищої категорій, вихователі, реабілітологи, психологи, лікарі, юристи та інші спеціалісти.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

Протягом останніх 14 років підготовка молодших спеціалістів відбувається за напрямами:

  • “Бухгалтерський облік”;
  • “Соціальна робота”.

На сьогодні в технікумі навчається 250 студентів на денному та заочному відділеннях. В навчальному корпусі працюють 23 предметних кабінету, бібліотека з читальною залою, актова зала на 350 місць, спортивна зала, кімната відпочинку, обрядова, їдальня, медпункт, гуртожиток.

Студенти-інваліди, які навчаються на денному відділенні знаходяться на державному забезпеченні: безкоштовно проживають у гуртожитку, мають 4-х разове харчування та цілодобове медичне обслуговування.

В поточному навчальному році колектив викладачів розпочав роботу над методичною темою: “Формування професійних компетенцій у студентів, як фактор досягнення нового рівня конкурентоспроможності майбутніх спеціалістів”, що є продовженням роботи над досягненням основної мети: навчання і виховання майбутніх спеціалістів з числа дітей з особливими потребами, залучення їх до суспільного життя і корисної праці.

Примеры дипломов Харьковского учетно-экономического техникум-интерната им. Ф.Г. Ананченко

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 4 = ?