Харьковский колледж текстиля и дизайна

Державний вищий навчальний заклад “Харківський коледж текстилю та дизайну” – унікальний багатопрофільний потужний вищий навчальний заклад І – ІІ рівня акредитації м. Харкова, розташований у центрі міста і відомий далеко за межами України

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Харькове

___________________________________

Харківський коледж текстилю та дизайну підпорядковується Міністерству освіти та науки України, має державну форму власності. Всі спеціальності ліцензовані, документ про освіту державного зразка.

Харківський коледж текстилю та дизайну здійснює підготовку за денною і заочною формою навчання, має ліцензію для підготовки іноземних громадян.

Державний вищий навчальний заклад “Харківський коледж текстилю та дизайну” – творчий союз найстаріших навчальних закладів України, чий рік народження – 1935, чиї славні, багаті традиції, кваліфіковані педагоги та майстри виробничого навчання дають можливість сформувати гармонійну творчу особистість спеціаліста-професіонала: техніка-технолога, бухгалтера, економіста, техніка-еколога, техніка-конструктора та художника-модельєра “Перукарського мистецтва та декоративної косметики” для успішної результативної роботи на підприємствах текстильної та легкої промисловості, сервісу, в комерційних структурах тощо.

Примеры дипломов Харьковского колледжа текстиля и дизайна

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

1 + 6 = ?