Хмельницкий кооперативный колледж ХКТЕИ

Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту здійснює підготовку молодших спеціалістів за шістьма спеціальностями.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Хмельницке

___________________________________

Коледж проводить підготовку молодших спеціалістів за такими спеціальностями:

Бухгалтерський облік

Бухгалтер – одна з найчисленніших професій. Він досконалий знавець законодавчих актів, економіст-аналітик з питань матеріальних, фінансових ресурсів, заробітної плати, ціноутворення, тонкий психолог, дипломат. Випускник коледжу інституту з дипломом бухгалтера працює в організаціях, підприємствах торгівлі, ресторанного господарства, заготівель, транспорту.

Товарознавство та комерційна діяльність

Спеціалізація:Товарознавство в митній справі

Товарознавець-комерсант – центральна фігура торговельного бізнесу. Вступ України до СОТ, прихід на внутрішній ринок зарубіжних і міжнародних торговельних корпорацій, які засновують на ньому свої представництва, філії, відкривають супермаркети та інші підприємства роздрібної та гуртової торгівлі, викликали потребу у запровадженні спеціалізації: Товарознавство в митній справі.

Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства і торгівлі

Організація обслуговування населення – це дії, функції, пов’язані з задоволенням запитів та потреб людей на засадах сучасного менеджменту.

Маркетингова діяльність

Орієнтир сучасного ринку – споживач, а досконале знання його потреб щодо виробництва та постачання товарів – єдина можливість забезпечити прибуткову діяльність підприємства.

Фінанси і кредит

Фінансист – одна з найбільш популярних та елітних професій у світі. Він контролює рух грошових потоків, аналізує фінансову звітність на підприємстві, знає валютне законодавство.

Випускники спеціальності “Фінанси і кредит” одержують глибокі знання в галузі економіки підприємства, бухгалтерського обліку, менеджменту, що дозволяє їм приймати обґрунтовані рішення в галузі грошового обігу.

Випускники Хмельницького кооперативного коледжу ХКТЕІ зможуть продовжити навчання за скороченим терміном у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті до освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, спеціаліст.

Примеры дипломов Хмельницкого кооперативного колледжа ХКТЕИ

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

3 + 4 = ?