Хмельницкий политехнический колледж

Хмельницький політехнічний коледж – вищий навчальний заклад першого рівня акредитації (створений на базі колишнього Хмельницького електромеханічного технікуму), який готує фахівців для здійснення практичної роботи у сфері виробництва за професійним спрямуванням спеціальностей кваліфікованого рівня молодший спеціаліст. Наш коледж – один з найбільших не лише в обласному центрі, а й на Хмельниччині серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Хмельницке

___________________________________

В коледжі навчається 1200 студентів, з них більше 900 на денному відділенні. Для підготовки кваліфікованих фахівців створена матеріальна база з сучасним устаткуванням. В двох навчальних корпусах – 47 кабінетів і лабораторій. Допомагають студентам здобувати освіту на рівні сучасних вимог книжковий фонд бібліотеки коледжу, який складається із понад 100 тисяч примірників навчальної літератури, та 9 комп’ютерних лабораторій, підключених до мережі Internet. Три навчально-виробничі майстерні забезпечують проведення всіх видів практики, створена виробнича ділянка, на якій виготовляється корисна продукція за договорами для підприємств та організацій міста.

В структуру коледжу входять такі відділення як:

  • “Інженерної механіки”;
  • “Комп’ютерних систем та мереж”;
  • “Програмування “;
  • “Економіки та менеджменту”;
  • “Заочне відділення”.

Працюють педагогічна і методична рада, вісім циклових комісій.

Навчально-виховний процес забезпечують досвідчені викладачі, серед яких 33 викладачі вищої категорії, 12 викладачів мають звання “Відмінник освіти України”, 23 працівники мають звання “Старший викладач”, три вчителі – методисти, 5 викладачів навчаються в аспірантурі.

Примеры дипломов Хмельницкого политехнического колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 2 = ?