Херсонский кооперативный экономико-правовой колледж

Херсонський кооперативний економіко-правовий коледж є вищим навчальним закладом І рівня акредитації, успішно акредитований і атестований Міністерством освіти і науки України.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Херсоне

___________________________________

Щодня для студентів гостинно відчинені двері 55 сучасно обладнаних аудиторій, 14 комп’ютерних класів які об’єднані в локальну мережу з підключенням до Всесвітньої мережі Internet, бібліотеки з читальною залою, електронної бібліотеки, спортивної зали, тренажерних кімнат.

Студенти з інших міст та області повністю забезпечуються гуртожитком, де розміщено філіал бібліотеки, студентське кафе, медичний пункт з маніпуляційним, фізіотерапевтичним кабінетами, ізолятором, пункт ремонту взуття. При коледжі створена навчально-виробнича база “Меркурій” (до складу якої входять: студентське кафе, бар). У коледжі створено окремі автоматизовані робочі місця: бухгалтера, фінансиста, менеджера, товарознавця.

Навчально-виховний процес у коледжі забезпечують 67 викладачів, з яких 63% вищої та першої категорії.

Є кандидати наук, викладачі-методисти, старші викладачі. Коледж проводить стабільну та цілеспрямовану роботу з підвищення кваліфікації викладачів, які навчаються на курсах підвищення кваліфікації, на педагогічному факультеті, у магістратурі та аспірантурі. Значна увага приділяється стажуванню викладачів.

Примеры дипломов Херсонского кооперативного экономико-правового колледжа

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 6 = ?