Диплом ХМКРП

Херсонский морской колледж рыбной промышленности

Херсонський морський коледж рибної промисловості – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації. За 75 років свого існування коледж випустив більш ніж 20 000 спеціалістів різних професій для рибної галузі, у тому числі: техніків-технологів, рибоводів-іхтиологів, судноводіїв і механіків промислового флоту, а також 500 спеціалістів із 35 країн Азії, Африки та Латинської Америки (1963-1993 р. р). На всіх морях та океанах трудяться його колишні вихованці – нині капітани, помічники капітанів, механіки. Вони з честю несуть по морях і океанах світу добре ім’я училища

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Херсоне

___________________________________

Висококваліфікований спеціаліст рибної галузі – це основна традиційна риса нашого навчального закладу, яка була притаманна всім поколінням викладачів коледжу.

Багато випускників ХМКРП після роботи на флоті, в суднобудівництві повернулися до рідного навчального закладу і сьогодні передають свої знання і багатий життєвий досвід молоді, яка зараз навчається в коледжі.

У Херсонському морехідному коледжі рибної промисловості розроблено обґрунтовану систему навчально-виховного процесу. Навчальний заклад готує спеціалістів відповідно до вимог: Міжнародної Конвенції по підготовці та дипломуванню персоналу рибодобувних суден і несенню вахти (ПДНВ 95 Р), Міжнародної Конвенції по підготовці та дипломуванню моряків і несенню вахти (ПДМНВ 78/95).

Примеры дипломов Херсонского морского колледжа рыбной промышленности

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

Коледж готує фахівців за кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за такими спеціальностями:

  • Судноводіння;
  • Експлуатація суднових енергетичних установок.

Форми навчання:

  • Денна (контингент 550-600 курсантів);
  • Заочна (контингент 1000-1100 курсантів);
  • За держзамовленням і за контрактом.

Термін навчання в училищі:

  • 2 роки 10 місяців на базі повної середньої загальноосвітньої школи;
  • 3 роки 10 місяців на базі неповної середньої загальноосвітньої школи.

Зберігаючи надбання минулого, навчальний заклад постійно розвивається. Коледж надає освітні послуги з робочих професій “Матрос”, “Моторист”.

2 + 1 = ?