Геническое медицинское училище

Комунальний заклад “Генічеське медичне училище” Херсонської обласної ради – вищий навчальний заклад I-II рівнів акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Геническе

___________________________________

Весь південь України: Херсонська, Миколаївська, Запорізька області, АР Крим знають наших випускників як гарних спеціалістів. На сьогоднішній день Генічеське медучилище – навчальний заклад півдня України, який готує крім фельдшерів та медсестер ще й таких спеціалістів, як медсестра – масажист. Цю спеціальність набувають в училищі інваліди І – ІІ гр. по зору.

Фах масажиста – один з найдоступніших для незрячого і його можна здобути тільки в Генічеському медучилищі. На прохання ЦП УТОС та рішення МОЗ України в 1993 р. в Генічеському медучилищі на медсестринському відділенні стали готувати медсестер – масажистів з числа інвалідів І – ІІ гр. по зору.

З 2010 року відкрито курси підвищення кваліфікації молодших медичних спеціалістів.

В розпорядженні майбутніх медиків в училищі є кабінети, лабораторії, бібліотека, гуртожиток, актовий зал і чудовий спортивний комплекс, де, крім занять з фізкультури та виховних заходів, проводяться міжобласні спортивні змагання та змагання на першість країни. Кабінети та лабораторії училища постійно поповнюються наочністю, необхідною для проведення практичних занять студентів. Училище має свої навчальні кімнати у відділеннях Генічеської ТМО, що служить базою для проходження навчальної та виробничої практики. Державну практику студенти проходять в лікувальних закладах Херсонської області, куди, як правило, потім направляються на роботу. Училище багате своїми традиціями. Велика увага приділяється професійному та моральному вихованню студентів. Молоді люди не тільки готуються стати висококваліфікованими фахівцями, а й займаються науково – дослідницькою роботою. Педагогічний колектив Генічеського медучилища докладає зусиль, щоб в епоху видатних відкриттів в галузі медицини, в епоху здійснення найсміливіших проектів щодо оздоровлення людини та продовження її життя студенти мали змогу одержати не тільки міцні, а й сучасні знання та професійні навички.

Постійно зростає процес модернізації та вдосконалення педагогічної майстерності, спираючись на принципи національної освіти молоді. Педколектив і студенти творчо ставиться до праці, опановує нові технології, втілює в навчальний процес лекційно-семінарсько-практичну форму навчання.

Примеры дипломов Генического медицинского училища

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

2 + 1 = ?