Горный техникум Криворожского технического университета

Гірничий технікум Криворізького технічного університету – вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Срок изготовления и доставки 1-3 дня;
 Бесплатная доставка по адресу;
Оплата только после полной проверки документа лично Вами;
Только оригинальные бланки;

Квалификации дипломов: Бакалавр, Магистр, Специалист, Диплом в Кривом Роге

___________________________________

Багато років гірничий технікум має потужну матеріальну базу і є базовим навчальним закладом у місті та регіоні, координував методичну та інформаційну роботу в технікумах Кривого Рогу та Жовтих Вод, організовував міські огляди, конкурси, олімпіади, конференції тощо.

Зараз технікум здійснює підготовку фахівців на трьох денних відділеннях: гірничому, політехнічному, загальноосвітньому; а також підготовчому та заочному відділеннях (завідувачі відділень відповідно М. О. Кремза, Л. М. Євсюкова, І. В. Ус, В. В. Стаценко). Підготовка ведеться за 8 спеціальностями: “Технологія підземної розробки корисних копалин”, “Технологія відкритої розробки корисних копалин”, “Шахтне і підземне будівництво”, “Експлуатація та ремонт гірничого електромеханічного обладнання та автоматичних пристроїв”, “Маркшейдерська справа”, “Конструювання, виробництво і технічне обслуговування виробів електронної техніки”, “Будівництво та експлуатація будівель і споруд”, “Економіка підприємства”.

За роки існування технікум підготував понад 14 000 спеціалістів – гірників, електромеханіків, шахтобудівельників, маркшейдерів, геологів, бурильників, електронників, економістів та ін. Розташований у чудовому мальовничому куточку міста, у зеленій зоні площею 9 га, технікум живе своїм теперішнім життям, рухається вперед, планує своє майбутнє.

Примеры дипломов Горного техникума Криворожского технического университета

Дипломы бакалавра

Дипломы магистра

5 + 1 = ?